Kim jesteśmy?

Zespół Telewizji Studenckiej Politechniki Wrocławskiej STYK tworzą głównie studenci Politechniki Wrocławskiej z najróżniejszych kierunków od biotechnologii przez zarządzanie, elektronikę na matematyce kończąc. Łączy nas wspólna idea tworzenia jedynego takiego medium.

Jesteśmy Telewizją Politechniki Wrocławskiej. Nasza siedziba to STYK TOWER przy ul. Wittiga 8A

Telewizja Studencka Politechniki Wrocławskiej STYK realizuje materiały informacyjne, reportaże czy filmy promocyjne. Produkuje również programy cykliczne, a flagowym projektem jest program PODΣWANIE czyli comiesięczny przegląd wydarzeń z uczelni i Wrocławia.

Realizujemy wiele projektów – reportaże, programy publicystyczne, rozrywkowe, informacyjne i etiudy filmowe. Szkolimy dziennikarzy, operatorów kamer, realizatorów telewizyjnych i montażystów.

Jesteśmy otwarci na wasze pomysły, kreatywność, aktywność. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy!

Jeśli interesujesz się filmem, telewizją i mediami, zapraszamy do współpracy z TV Politechniki Wrocławskiej przy paradokumentalnym filmie o życiu studentów naszej uczelni oraz innych ciekawych projektach. To doskonała okazja, aby zobaczyć jak powstają nagrania, na czym polega montaż oraz nauczyć się obsługi kamery.

Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w naszej siedzibie przy ul. Wittiga 8A.